Kontakt

Saznajte kako do nas.

Kontakt

Saznajte kako do nas.

Sjedište i prodajna mjesta

Poslovni korisnici Odjel prodaje poslovnim korisnicima

Ulica grada Vukovara 271/14
10000 Zagreb
Croatia (HR)

Tel: +385 99 6274 963
E-mail: poslovni@anoval-projekt.hr
Radno vrijeme: PON – PET: 08 – 16

Direktna prodaja Odjel prodaje privatnim korisnicima

Ulica grada Vukovara 271/14
10000 Zagreb
Croatia (HR)

Mob: +385 99 627 4962
E-mail: d2d@anoval-projekt.hr
Radno vrijeme: PON – PET: 08 – 16

Karlovac Odjel prodaje privatnim korisnicima

Prilaz Većeslava Holjevca 12
47000 Karlovac
Croatia (HR)

Mob: +385 99 627 4909
E-mail: karlovac@anoval-telekomunikacije.hr
Radno vrijeme: PON – NED: 09 – 21

Rijeka Odjel prodaje privatnim korisnicima

Zvonimirova 3
51000 Rijeka
Croatia (HR)

Mob: +385 51 452 490
E-mail: rijeka@anoval-telekomunikacije.hr
Radno vrijeme: PON – NED: 09 – 21

Jastrebarsko Odjel prodaje privatnim korisnicima

Ulica braće Kazić 10
10450 Jastrebarsko
Croatia (HR)

Mob: +385 99 486 1630
E-mail: jastrebarsko@anoval-telekomunikacije.hr
Radno vrijeme: PON – SRI – PET: 08 – 16 // UTO – ČET : 12 – 19
NED, BLAGDANOM I PRAZNIKOM ZATVORENO

Sv. Ivan Zelina Odjel prodaje privatnim korisnicima

Trg Ante Starčevića 5,
10380 Sv. Ivan Zelina
Croatia (HR)

Mob: +385 99 3876 272
E-mail: zelina@anoval-telekomunikacije.hr
Radno vrijeme: PON – SRI – PET: 08 – 16 // UTO – ČET : 12 – 19
NED, BLAGDANOM I PRAZNIKOM ZATVORENO

Križevci Odjel prodaje privatnim korisnicima

Trg Svetog Florijana 2
48260 Križevci
Croatia (HR)

Mob: +385 48 713 001
E-mail: krizevci@anoval-telekomunikacije.hr
Radno vrijeme: PON – PET: 8 – 20 // SUB: 8 – 13
NED, BLAGDANOM I PRAZNIKOM ZATVORENO

Koprivnica Odjel prodaje privatnim korisnicima

Zrinski trg 3
48000 Koprivnica
Croatia (HR)

Mob: +385 48 210 403
E-mail: koprivnica@anoval-telekomunikacije.hr
Radno vrijeme: PON – PET: 8 – 20 // SUB: 8 – 13
NED, BLAGDANOM I PRAZNIKOM ZATVORENO

Kontaktirajte nas